kontakt@in-sat.pl    +48 731-26-22-26   Pon-Pt : 8:00-22:00    Sob-Niedz: 9:00-21:00


Pon-Pt : 8:00-22:00

Sob-Niedz: 9:00-21:00


 

Już dziś, zarezerwuj termin 

 

Wszystkie
Anteny
Domofony
Monitoring

 

Anteny naziemne i satelitarne

Doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej anteny dopasowanej do potrzeb klienta, dekodera, osprzętu, wykonujemy wszystkie usługi związane z antenami satelitarnymi. Montaż dwóch i więcej konwerterów do konstrukcji jednej anteny w celu odbioru sygnału z kilku satelit, instalacje zbiorcze, multiroom – odbiór z jednej anteny satelitarnej na kilku telewizorach.Pomagamy wybrać odpowiedniego operatora platformy satelitarnej, wykonujemy podłączenie i konfigurację każdego sprzętu RTV oraz w razie potrzeby udzielamy klientowi szkolenia z obsługi dekodera i wybranych funkcji TV.

 

Wszystkie
Anteny
Domofony
Monitoring

 

Monitoring

Prowadzimy zlecenia kompleksowo od przygotowania projektu systemu monitoringu po serwis, oszczędzając Twój cenny czas. Naszą domeną jest efektywność, takżę w przypadku trudnych i nietypowych wyzwań. Dbamy o Twój spokój, stosując wysokiej jakości urządzenia i najnowsze technologie, które oferują najwyższą gwarancję bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

 

Domofony

Wykonujemy kompletne instalacje domofonowe na potrzeby klientów indywidualnych, Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych oraz Deweloperów

w pojedynczych budynkach, blokach i osiedlach. Wykonujemy instalacje od podstaw, na istniejącym okablowaniu, modernizujemy lub wymieniamy istniejące systemy.