kontakt@in-sat.pl    +48 731-26-22-26   Pon-Pt : 8:00-22:00    Sob-Niedz: 9:00-21:00


Pon-Pt : 8:00-22:00

Sob-Niedz: 9:00-21:00


 

Już dziś, zarezerwuj termin 

Montaż anten RTV-SAT

Jedną z podstawowych usług naszej firmy jest montaż, instalacja oraz ustawienie anten do odbioru telewizji naziemnej DVB-T. Staramy się w kompleksowy sposób podchodzić do każdego Klienta. Dlatego w pierwszej kolejności proponujemy pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań. Posiadając ogromne doświadczenie w tej kwestii jesteśmy w stanie pomóc w wyborze najlepszej anteny uwzględniając lokalizację Klienta oraz miejsce instalacji anteny. Spełnienie tych dwóch warunków będzie skutkować idealnym odbiorem telewizji.

 

 

Chcesz kupić tanio, ale nie znasz się na poszczególnych modelach anten?

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie uwzględniając aspekt ekonomiczny.

 

Klientom posiadającym instalacje antenowe proponujemy przegląd, konserwację oraz doradztwo w zakresie poprawy jakości działania. Korekta ustawienia anteny, lokalizacja problemu i jego usunięcie – to może sprawić, że nawet kilkuletnia instalacja zacznie działać w pełni sprawnie.

 

Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem możemy zaproponować podłączenie instalacji antenowej do każdego typu telewizora. W przypadku starszych odbiorników doradzamy w zakresie wyboru tunera DVB-T. Wszystkie etapy naszej pracy przebiegają w ścisłej współpracy z Klientem. Słuchając wytycznych dobieramy najlepsze rozwiązania.

 

Systemy monitoringu CCTV

Systemy monitorujące używane są głównie dla bezpieczeństwa i ochrony. Początkowo były wykorzystywane przez przedsiębiorców i władze miasta do kontroli przestrzeni publicznej. Obecnie coraz częściej są one wykorzystywane do celów prywatnych. Kamery rejestrujące obraz możemy spotkać w małych sklepach, kioskach, domach jednorodzinnych, a nawet mieszkaniach. 

Widoczne elementy monitoringu często działają odstraszająco. Złodzieje czy wandale niechętnie dokonują czynów karalnych mając świadomość, że są nagrywani. W przeciwnym wypadku – zainstalowany monitoring dostarcza dowodów, które mogą być kluczowe w znalezieniu poszczególnych osób i ich ukaraniu. 

 

Monitoring służy zatem do: 
 

  • zwiększenia bezpieczeństwa ludzi,

  • ochrony mienia przed kradzieżą bądź zniszczeniem,

  • kontroli posesji podczas nieobecności,

  • zabezpieczeniem budynku bądź lokalu przed wstępem osób niepowołanych,

  • kontroli osób – monitoring wewnętrzny stosowany np. miejscach pracy, przedszkolach, pokojach dzieci czy mieszkaniach osób starszych.

 

Domofony i systemy domofonowe