Menu

 

 
Montaż anten satelitarnych

 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w montażu anten satelitarnych i wykonywaniu różnych instalacji antenowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się zaproponować naszym Klientom najlepszy sprzęt w dobrej cenie. Oferujemy montaż i ustawianie anten satelitarnych do odbioru wszystkich dostępnych platform cyfrowych.

 

Jeżeli nie masz pojęcia na temat wyboru odpowiedniego sprzętu to również powinieneś zaufać nam jako specjalistom w tej dziedzinie. Pomożemy Ci wybrać najlepszy, dostosowany do Twoich potrzeb, sprzęt. Wszystko po to abyś mógł cieszyć się idealnym odbiorem poszczególnych kanałów.

 

Oprócz wieloletniego doświadczenia dysponujemy także zaawnsowanym sprzętem, dzięki któremu możemy dokonać pomiaru sygnału i prawidłowej kalibracji anteny a w efekcie uzyskać maksymalną moc sygnału. Montaż anteny przeprowadzimy we wskazanym przez Klienta miejscu. Możesz też zdać się na naszą wiedzę – doradzimy najlepsze miejsce na instalację.

 

Co istotne oferujemy także wykonanie nietypowych instalacji uwzględniających np. podział sygnału na kilka dekoderów. W naszej ofercie znajdują się także instalacje zbiorcze, które łączą anteny satelitarne z radiowymi oraz antenami do odbioru telewizji naziemnej. Projekt, instalacja, konfiguracja – tylko trzy kroki dzielą Cię od idealnego odbioru!


 

 

 

 

 

 

 

Napisz do nas

kontakt@in-sat.pl

 

Nasza strona:

www.in-sat.pl

 

 

Zadzwoń

731-26-22-26

 

Teren zdiałania:

woj. Śląskie